Sayfalar

13 Ekim 2013 Pazar

BİR SUÇLU SEN MİSİN POFUDUK...

Ne bu kaprisler yahu! Bana ne senin hırsından! Zaten hırslanamıyorum zaten yapamıyorum diye kendi kendimi bitiriyorum. Bir de seni mi çekeceğim "kardeeeşşş"!
Dershaneden ve okuldan tanıdığım ve düne kadar her tavrını çektiğim sevgili(!) C.;
Zaten beli senin hırsın. Peki beni neden geriyorsun! Anladık bazı konuları çok iyi anlamışsın yapabiliyorsun tamam da ben sana benimle böyle konuşma hakkını verdim mi? Hiç hatırlamıyorum ki zaten buna hakkın yok!
Dün dershanede sıra arkadaşım olan C.'ye(ki aynı zamanda aynı dershanede 2. aynı okulda 4. yılımız yani her daim beraberiz) bir geometri sorusu sordum (ki o soruyu yapabildiğini biliyorum çünkü hemen yanında"hah işte yaptım." dediğini duyduktan sonra sordum.) aldığım cevap ise şu:
-Herkes yapacak diye bir şey yok kardeş!
O an sözün bittiği yerdeydim ama mizacım gereği sustum " haa peki öyle mi C. tamam.".
Ama önümüzde oturan kızların da aynı soruyu sorması üzerine lafı yapıştırdım:
-Ya boş verin kızlar herkes yapacak diye bir şey yok ki C. öyle diyor.
Ben böyle diyince de kız "Ayy ben öyle mi dediiim? :)" gibi bir şeyler söyledi ama ben dikkate almadım.
Bu sabah da sanki lafı yiyen ben değilmişim de kendisiymiş gibi bana tavır aldı yine sesimi çıkarmadım. Daha sonra da derste hoca girmiş bunlar sohbete başlamışlardı ben de bu sırada önümdeki kızlarla bir şey konuşuyorum. Bize bir fırça attı kii... Herkes bize bakıyor ve biz hepimiz şok içindeyiz.
Ve ben bir günde ne kadar yanlış bir insana ne kadar fazla değer verdiğimi anladım. Kaldı ki önümde oturan M. beni daha 1 ay tanımış olmasına rağmen(ve de kendisi de C. yüzünden rezil olmasına rağmen) "Pofuduk sakin ol.Tamam boş ver." diyebiliyorken 4 yıllık arkadaşım(!) beni kendince karalama faaliyetlerine başlıyor kendince küçük düşürmeye çalışıyor.
amaaan işte öyle napayım her cins de beni buluyor!
hadi bakalım biraz neşelenelim de gidip bayram planı yapayım kendime hadi kaçar ben :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder